دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۳/۲۹
1397/09/07
فراخوان انتخاب پژوهشگران، دانشجو و فناور برتر استاني سال 1397
به اطلاع مي رساند دبيرخانه ستاد هفته پژوهش و فناوري استاني در نظر دارد از ميان پژوهشگران، دانشجويان و فناور برتر استاني سال 1397 دانشگاهها و دستگاههاي اجرايي با نظر كميته علمي قدرداني به عمل آورد.
به همين منظور كليه افرادي كه قصد شركت در اين فراخوان را دارند مي توانند فعاليتهاي پژوهشي ارائه شده در فاصله يك سال گذشته( ابتداي مهر ماه سال گذشته تا شروع مهر ماه سال جاري) را براساس فرمهاي پيوست تكميل نموده و حداكثر تا پايان وقت اداري روز يكشنبه مورخ 11/09/1397 مدارك پژوهشگر برتر را به واحد علم سنجي( آقاي قاني)، مدارك دانشجوي برتر را به كميته تحقيقات دانشجويي( سركار خانم دكتر سقايي) و مدارك فناور برتر را به مركز رشد سلامت دانشگاه( جناب آقاي گنجي) ارائه دهند.
لازم به ذكر است مداركي كه حداكثر تا تاريخ 11/09/1397 تحويل داده شود مورد برررسي قرار خواهد گرفت. اين تاريخ قابل تمديد نخواهد بود و مداركي كه بعد از اين تاريخ تحويل داده شود بررسي نخواهد شد.
ياد آور مي گردد تكميل و پيوست مستندات بر اساس خوداظهاري پژوهشگر مي باشد و معاونت تحقيقات و فناوري هيچگونه تعهدي در مورد كمبود و تكميل مستندات نخواهد داشت.
پژوهشگران دانشگاه اعم از هيأت علمي، كارمند و دانشجو كه در 2(دو) سال پيش پژوهشگر برتر استاني شده اند حق شركت در فرايند انتخاب پژوهشگر برتر را ندارند.
 
تعداد بازدید:
191
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal