دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۹/۴/۱۴
1399/04/02
برگزاري مسابقه نقاشي و دلنوشته ويژه كودكان و نوجوانان در خصوص كرونا
مشاور امور بانوان و خانواده وزارت كشور، از برگزاري مسابقه نقاشي و دلنوشته ويژه كودكان و نوجوانان با هدف تقدير از تلاشگران عرصه مبارزه با كرونا خبر داد.
 

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش، در راستاي سند همكاري وزارت كشور و دفتر يونيسف در ايران و با هدف درگير نمودن ذهن كودكان و نوجوانان و همچنين تقويت حس قدرشناسي و نوعدوستي، مسابقه نقاشي و دلنوشته تقدير از تلاشگران عرصه مبارزه با ويروس كرونا برگزار مي شود.اگر به خاطر تلاش هاي زياد براي كمك به مردم در دوران كرونا بخواهيد از شخص يا اشخاصي تشكر و قدرداني كنيد، چطور اين كار را مي كنيد و آن شخص چه كساني هستند به عنوان مثال : كادر درماني و خدمات پزشكي، خيرين و نيكوكاران، آتش نشانان، رفتگران شهرداري، نگهبانان ساختمان ها، كاركنان سوپر ماركت  ها و يا حتي اعضاي خانواده خودتان .

 علاقمندان مي توانند با ارسال نقاشي يا دلنوشته حداكثر تا 400 كلمه، از شخص يا اشخاصي كه در روزهاي كرونايي با تلاش هاي فراوان و متعهدانه به مردم محله و شهرتان كمك كرده اند، قدر داني كنيد.

- كودكان و نوجوانان شركت كننده در اين مسابقه مي توانند آثار خود را از طريق لينك موجود بر روي وب سايت وزارت كشور به نشاني www.moi.ir و يا وب سايت يونيسف به نشاني  www.unicef.org/iran  و يا از طريق QR code( رمز پاسخ سريع) ارسال كنند.

 -  مهلت ارسال آثار از 12 خرداد لغايت 17 تيرماه 1399 مي باشد.

 -  برندگان اين مسابقه متناسب با گروه سني 3 تا 6 سال ،    7 تا 11 سال و 12 تا 19 سال جوائزي داده خواهد شد.


تعداد بازدید:
236
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal