مدیریت بحران و پدافند غیرعامل
۱۳۹۹ جمعه ۲۸ شهريور
پدافند غير عامل
همايش پدافند غيرعامل و آشنايي با محصولات تراريخته و سبك زندگي در دانشگاه علوم پزشكي شهركرد برگزار شد
وبدا؛ مدير مركز مديريت حوادث و فوريت هاي پزشكي چهارمحال و بختياري گفت: در بيست و ششمين روز از آبان ماه 97، همايش پدافند غيرعامل و آشنايي با محصولات تراريخته و سبك زندگي با حضور پروفسور علي كرمي متخصص بيوتكنولوژي پزشكي، در دانشگاه علوم پزشكي شهركرد برگزار شد.
به گزارش وبدا؛ دكتر فرامرز شاهين با اعلام اين خبر افزود: اين همايش با حضور 500 نفر از اساتيد دانشگاه، فرمانداران، بخشداران، روسا و مديران كارگروه هاي تخصصي پدافند غيرعامل و كساني كه به نحوي با موضوع پدافند غيرعامل مرتبط و در اين زمينه مشغول به خدمت هستند بمنظور برنامه ريزي دقيق و مدون در حوزه هاي مختلف بويژه حوزه بهداشت و درمان با محوريت بيان تهديدات نوين، جنگ خاموش، سبك زندگي، محصولات تراريخته و طب سنتي در سالن همايش هاي ابن سيناي مجتمع رحمتيه دانشگاه علوم پزشكي شهركرد برگزار شد.
وي همچنين از برگزاري نمايشگاه پدافندغير عامل در حاشيه اين همايش خبر داد و افزود: خوشبختانه اين همايش با استقبال خوب كارشناسان روبه رو شد.
گفتني است، معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي شهركرد در اين همايش با اشاره به شرايط كشور و دسيسه هاي دشمن براي وارد نمودن ضربه به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران افزود: دانشگاه علوم پزشكي در سه حوزه بهداشت و پيشگيري، درمان ترياژ بيماران و تشخيص و آشكار سازي در حوزه پدافندغيرعامل نقش آفريني مي كند.
دكتر محسن درخشان با اشاره به اهميت توجه به مسائل حوزه بهداشت و درمان و خطراتي بي توجهي در اين زمينه افزود: در صورت كوچك ترين غفلتي دشمن مي تواند حتي از تجمعات مردمي استفاده و سلامت مردم را به شدت تهديد نمايد.
وي اضافه كرد: لذا در اين زمينه بايد فعالانه و در راستاي آگاهي بخشي به عموم و اتخاذ تمهيدات لازم هوشيارانه عمل كرد.
وي در ادامه به نقش مديران در مراكز درماني و لزوم آمادگي مديران در تمامي سطوح براي مديريت مسائل مرتبط با حوزه سلامت مردم تاكيد كرد
تاریخ به روز رسانی: 1397/09/11
تعداد بازدید: 330
 
آدرس : شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 1
كدپستي:  881873884   
تلفن : 03832229711         دور نگار : 03832243566
تاریخ بروز رسانی 1399/06/28
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-