دبیرخانه بهداری رزمی
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۲ تير
1398/06/12
آغاز به كار كميته بهداري رزمي دانشگاه علوم پزشكي شهركرد
مدير درمان دانشگاه علوم پزشكي، خدمات بهداشتي و درماني چهارمحال و بختياري، ازآغاز به كار كميته بهداري رزمي اين دانشگاه خبر داد.
به گزارش وبدا؛ دكتر عليمراد سليميان در خصوص جزئيات اين خبر گفت: در جلسه اي با حضور سردار فتحيان مشاور وزير بهداشت در امور بهداري رزمي، اين كميته در دانشگاه علوم پزشكي شهركرد آغاز به كار نمود.
وي تصريح كرد: در اين جلسه سردار فتحيان با بيان اينكه بيان تاريخ شفاهي، همواره يكي از موارد مهمي بوده است كه مقام معظم رهبري بر آن تأكيد داشتهاند تا مسئوليني كه در دوران دفاع مقدس نقش بسزايي را ايفا كردند تا ردههاي پايينتر يعني رزمندگاني كه در خطوط نبرد حضور داشتند، خاطرات، تجربيات خود را مطرح نمايند تا چراغ راهي براي آيندگان شود.
به گفته دكتر سليميان، وي ،‌ يكي از پروژه‌هاي مركز اسناد و تحقيقات دفاع مقدس در حوزه تاريخ شفاهي غيرنظامي، را توجه به بهداري رزمي در دوران دفاع مقدس عنوان كرد.
وي افزود: در ادامه اين جلسه نيز دكتر شيراني سرپرست دانشگاه ، ضمن تجليل از زحمات و فداكاري هاي رزمندگان اسلام و پزشكان، پرستاران و امدادگراني كه در طول دوران دفاع مقدس در جبهه حضور داشتند از زحمات وتلاش هاي سردار فتحيان تقدير كرد.
مدير درمان دانشگاه علوم پزشكي استان، از معرفي عباس بحريني به عنوان نماينده تام الاختيار رئيس دانشگاه در امور بهداري رزمي در پايان اين جلسه خبر داد و افزود: همچنين مقرر شد فعاليت اين كميته در راستاي اهداف و وظايف آغاز شود.
تعداد بازدید:
70
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
Powered by DorsaPortal