مدیریت روابط عمومی
۱۳۹۹/۵/۲۴
1398/06/27
برگزاري دومين جلسه كارگروه تخصصي مبارزه با قاچاق كالاهاي سلامت محور
وبدا؛ سرپرست معاونت غذا و داروي دانشگاه علوم پزشكي شهركرد گفت: دومين جلسه كارگروه تخصصي مبارزه با قاچاق كالاهاي سلامت محور در سال 98 با حضور كليه اعضاء در دفتر معاونت غذا و دارو دانشگاه برگزار شد.
به گزارش وبدا به نقل از روابط عمومي معاونت؛ دكتر رضا محمدي افزود: در اين جلسه شيوه نامه اجرايي كارگروه تخصصي مبارزه با قاچاق كالاهاي سلامت محور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
وي از جمله مهمترين موارد مطرح شده در اين جلسه را به بررسي راهكارهاي كنترل و نظارت بر بازارچه هاي روز و همچنين باشگاههاي ورزشي و خصوصاً باشگاه هاي بدنسازي اشاره كرد.
دكتر محمدي، تدوين برنامه گشت مشترك نظارت بر بازارچه هاي روز باشگاه هاي ورزشي در شهركرد و ساير شهرستانها را از جمله مصوبات ديگر اين كارگروه عنوان كرد.
سرپرست معاونت غذا و داروي دانشگاه علوم پزشكي شهركرد، ضمن تاكيد بر اهميت مقوله آموزش در مبارزه با قاچاق كالاهاي سلامت محور و پيشگيري از آسيبهاي ناشي از اين فراورده ها گفت: در اين جلسه مقرر شد اداره اصناف استان اقدامات لازم را در خصوص برگزاري جلسات منظم آموزشي ويژه صنوف مختلف به عمل آورد.
دكتر محمدي گفت: در جهت تسريع ارتباطات بين سازماني، مقرر شد از طريق پليس فتا استان نماينده اي به كارگروه تخصصي مبارزه با قاچاق معرفي شود ضمن اينكه در جهت انسجام هر چه بيشتر در مبارزه با پديده قاچاق، مقرر شد مصوبات كارگروه تخصصي قاچاق به فرمانداريهاي استان ابلاغ گردد.
تعداد بازدید:
39
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal