دانشکده فناوری های نوین
۱۳۹۹/۶/۳۰
1397/03/28
طرح پايان‌نامه يار در پارك علم و فناوري چهارمحال و بختياري اجرا مي‌شود

طرح پايان‌نامه يار در پارك علم و فناوري چهارمحال و بختياري اجرا مي‌شود

اسماعيل پيرعلي رييس پارك علم و فناوري چهارمحال و بختياري، سه‌شنبه 8 خرداد در جلسه شوراي پارك علم و فناوري از برگزاري طرح پايان‌نامه يار خبر داد و افزود: اين طرح با هدف هدايت يافته‌هاي پژوهشي و فعاليت‌هاي علمي اساتيد و دانشجويان به سمت تجاري‌سازي و همچنين ارتقاي كيفيت رساله‌هاي كارشناسي ارشد و دكتري در جهت انطباق با نيازهاي اساسي كشور در توليد محصولات دانش‌بنيان اجرا خواهد شد.

رييس پارك علم و فناوري چهارمحال و بختياري يكي ديگر از اهداف طرح پايان‌نامه يار را گسترش نهضت توليد علم و تقويت و توانمندسازي فرآيندهاي پژوهشي و مسئله محور عنوان نمود و خاطر نشان كرد: پايان‌نامه‌هاي پذيرفته شده در اين طرح علاوه بر دريافت تسهيلات بلاعوض از خدمات مركز نوآوري و مركز رشد برخوردار خواهند شد.

اسماعيل پيرعلي گفت: ريشه و اصل هر فناوري، تحقيق و پژوهش است و با توجه به فاصله صنعت از دانشگاه، اجراي اين طرح مي‌تواند زمينه پيوند صنعت و دانشگاه را بيش از پيش فراهم آورد.

در پايان اين جلسه با استقرار 5 شركت فناور فعال در حوزه‌هاي فناوري اطلاعات، صنعت نساجي و خدمات آزمايشگاهي در پارك علم و فناوري چهارمحال و بختياري و 4 تيم فناور در حوزه‌هاي صنايع غذايي، شيلات و فناوري اطلاعات در مركز نوآوري شهرستان بروجن كه مراحل داوري و ارزيابي را سپري كرده بودند موافقت شد.

 
تعداد بازدید:
28
نویسنده:
منبع:
آدرس : شهركرد، رحمتيه، دانشگاه علوم پزشكي شهركرد، دانشكده فناوري هاي نوين
كدپستي :                       تلفن :33331471-038
دور نگار :  33331471 -038
advancedschool@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1399/06/30
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-