حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۹/۵/۲۴
1391/10/02
دستگاه های دولتی چهارمحال وبختیاری از اول دی، پنجشنبه ها تعطیل است

علی اصغر عنابستانی اظهار داشت:با توجه به تصمیم گیری برای تعطیلی پنجشنبه ها، میزان افزایش ساعت کار دستگاه های اجرایی در دیگر روزهای هفته بزودی اعلام می شود.

وی بیان داشت: مراکز درمانی از تعطیلی روزهای پنجشنبه مستثنی بوده و شعبه های شیفت بانک ها و موسسات مالی و اعتباری نیز در روزهای پنجشنبه دائر است.

وي تصريح كرد: ساعات کار كارمندان دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری از اول ديماه سالجاري بر اساس بخشنامه استانداري تعيين شده است.

به گفته وي، در بخشنامه استانداری چهارمحال وبختیاری به دستگاه های اجرایی، فرمانداران و شهرداران استان آمده است: به منظور بهره وری بیشتر دستگاه های اجرایی، افزایش خدمت رسانی به مردم و کاهش مصرف انرژی، تمامی اداره های دولتی، موسسات، نهادهای انقلاب اسلامی و مراکز آموزشی از اول دیماه 1391 تا 15 فرروردین ماه1392 روزهای پنجشنبه تعطیل است.

در ادامه این بخشنامه آمده است: ساعت کاری کارمندان مشمول این بخشنامه در سایر روزهای کاری هفته از ساعت 7 صبح تا 15 و 45 دقیقه است.

بر اساس این بخشنامه، مراکز بهداشتی، درمانی و بیمارستان های چهارمحال وبختیاری از این قانون مستثنی و خدمت رسانی آنها بر اساس روند گذشته است و بانک ها و موسسات مالی و اعتباری نیز، بر اساس ضوابط و مقررات داخلی خود عمل می کنند.

در ادامه این بخشنامه آمده است: شهرداری ها و شرکت های خدماتی شامل آب، برق، گاز و مخابرات بر اساس مصوبات شورای اسلامی شهر و هیات مدیره عمل کرده و در صورت تعطیلی پنجشنبه ها موظفند، نسبت به برقراری کشیک برای ارائه خدمات به مردم اقدام کنند.

تعداد بازدید:
206
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1399/05/24
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal