مرکز تحقیقات بیوشیمی بالینی
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير
1398/09/25
تبريك رياست دانشگاه علوم پزشكي شهركرد به مناسبت هفته پژوهش
وبدا؛ رئيس دانشگاه علوم پزشكي، خدمات بهداشتي و درماني چهارمحال و بختياري، فرا رسيدن هفته پژوهش و فناوري را به‌ تمامي اعضاي هيات علمي، اساتيد و دانش پژوهان دانشگاه ها و مراكز تحقيقاتي، دانشجويان، شركت هاي دانش بنيان و تمام فعالان اين عرصه، به ويژه محققان، كاركنان خانواده بزرگ دانشگاه صميمانه تبريك عرض نمود.
به گزارش وبدا؛ دكتر مجيد شيراني در ادامه از پژوهش بعنوان عامل، مهمي در توليد دانش، دانايي و پيشرفت جامعه انساني ياد كرد و افزود: بدون شك پژوهشگران با افزايش كمي و كيفي پژوهش ها نقش بسزايي در توسعه يافتگي جامعه ايفا مي نمايند.
وي با اشاره به انتخاب شعار " پژوهش اثربخش، فناوري ارزش آفرين، رونق توليد " براي هفته پژوهش سال جاري اظهار داشت: موفقيت در تمام فعاليت‌هاي مربوط به توسعه از جمله صنايع، كشاورزي و خدمات به نحوي به گسترش فعاليت‌هاي پژوهشي بستگي دارد.
وي در ادامه با تاكيد بر ضرورت تلاش مجدانه و همگاني به منظور ترويج و توسعه پژوهش و فن‌آوري در دانشگاه خاطر نشان كرد: پژوهش اثربخش، تضمين گر و پيش ‌نياز عمل به رسالت ارتقاي سلامت جامعه و شهروندان عزيز و توسعه مرزهاي علم و دانش است.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان در پايان ضمن تبريك مجدد هفته پژوهش به همه دانش پژوهان، پژوهشگران، نوآوران، اساتيد و فرهيختگان، از خدمات علمي و پژوهشي اين عزيزان در دانشگاه تقدير و تشكر و ابراز اميدواري كرد: با تلاش و همت همه تلاشگران اين عرصه، شاهد موفقيت هاي چشمگيري در توسعه علمي استان و رساندن كشور به اوج افتخار و جايگاه واقعي آن در عرصه هاي علمي و پژوهشي در جهان باشيم.
تعداد بازدید:
32
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد ،رحمتيه ، دانشگاه علوم پزشكي شهركرد، دانشكده پزشكي، پژوهشكده علوم پايه سلامت، مركز تحقيقات بيوشيمي باليني
 
ايميل : Biochemistrycenter2016@gmail.com
 
كد پستي :8813833435             تلفن :33346692-038
دور نگار: 33330709-038
تاریخ بروز رسانی 1399/04/23
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal