کمیته تحقیقات دانشجویی
۱۳۹۹/۳/۱۰
1397/02/05
برگزاري جلسه ي تقدير و تشكر از اعضاي شوراي مركزي 96-95 و 97-96

نام خدا

جلسه ي تقدير و تشكر از اعضاي شوراي مركزي 96-95 و 97-96 با حضور جناب آقاي دكتر صولتي معاونت محترم تحقيقات و فناوري دانشگاه، جناب آقاي دكتر مرادي مدير محترم امور پژوهشي، سركار خانم دكتر رئيسي سرپرست محترم كميته تحقيقات دانشجويي، ، سركار خانم باقري كارشناس محترم كميته تحقيقات دانشجويي و اعضاي سابق و فعلي شوراي مركزي كميته تحقيقات دانشجويي، ساعت 8:30 دقيقه صبح مورخ 3/2/97 در سالن كنفرانس كلينيك هاجر برگزار شد.

 جلسه با قرائت آيات نوراني قرآن كريم و پخش كليپ فعاليت هاي كميته تحقيقات دانشجويي آغاز شد. سپس دكتر صولتي ضمن خير مقدم به اعضاي شوراي مركزي كميته ي تحقيقات دانشجويي، به دليل موفقيت هاي كسب شده در سال 95 و 96 تبريك گفتند و از تلاش اعضاي شوراي مركزي كميته تحقيقات دانشجويي تقدير و تشكر كردند. در ادامه به بيان نكاتي در رابطه با فعاليت هاي پژوهشي پرداختند و همچنين بر اهميت گرفتن طرح متناسب با توانايي هاي دانشجو و امكانات دانشگاه تاكيد نمودند.

پس از آن دكتر رئيسي ضمن خير مقدم به جناب آقاي دكتر صولتي، جناب آقاي دكتر مرادي و اعضاي شوراي مركزي كميته تحقيقات دانشجويي و تشكر ويژه از اعضاي شوراي مركزي به دليل موفقيت هاي كسب شده، بر نقش و اهميت كميته تحقيقات دانشجويي تاكيد كردند و خواستار پشتيباني و حمايت بيشتر شدند.

در ادامه جلسه دكتر مرادي نيز موفقيت هاي كسب شده در حوزه ي پژوهشي را تبريك گفتند و از زحمات كميته ي تحقيقات دانشجويي تشكر كردند و تاكيد بر حضور فعال تر دانشجويان در دفاتر كميته تحقيقات دانشجويي داشتند. همچنين بيان نمودند طرح هاي پژوهشي دانشجويان پژوهشگر در صورت امكان به صورت پراكنده نوشته نشوند و در جهت ارتقاي يكديگر و در راستاي هم باشند. در راستاي صحبت هاي ايشان، دكتر صولتي نيز بر اهميت بالا بردن كيفيت طرح ها و مقاله هاي پژوهشي و الگو قرار دادن دانشگاه هاي مادر تاكيد كردند.

به علاوه پيشنهادات و انتقادات اعضاي شوراي مركزي كميته تحقيقات دانشجويي در راستاي ارتقا و بهبود عملكرد هاي پژوهشي مطرح و به راي زني گذاشته شد. در پايان نيز به نشانه ي قدرداني از زحمات اعضاي شوراي مركزي كميته تحقيقات دانشجويي در سال 95 و 96 ، لوح هاي تقدير و هدايايي به آنان داده شد.

تعداد بازدید:
33
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:9
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 2
كد پستي: 8815713471   تلفن: 33349508-038
دور نگار:            -038
 src@skums.ac.ir 
تاریخ بروز رسانی 1399/03/10
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal