بیمارستان آیت اله کاشانی
۱۴۰۱/۹/۱۱
معرفی واحد


تعریف دفتر توسعه آموزش مرکز آموزشی درمانی آیت ا.. کاشانی
EDO یک واحد آکادمیک است که به عنوان هسته آموزشی مرکز فعالیت می نماید. دفتر توسعه مرکز(EDO) آمادگی دارد به کلیه کسانی که نیاز آموزشی دارند سرویس دهی کند و در این راستا برای ارائه خدمات اولویت های تعیین شده خود را در نظر می گیرد. EDO وابسته به مرکز آموزشی درمانی بوده، که زیر نظر معاون آموزشی مرکز، مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه عمل نموده و با دفتر توسعه آموزش دانشکده پزشکی تعامل نزدیک دارد.

رسالت دفتر توسعه آموزش مرکز آموزشی درمانی آیت ا.. کاشانی
رسالت دفتر توسعه آموزش در بیمارستان تقویت فضای تدریس و یادگیری در بیمارستان است. علت وجودی دفتر توسعه آموزش برطرف ساختن نیاز آموزشی مرکز آموزشی درمانی (شامل اعضاء هیئت علمی و دانشجویان) از طریق تقویت برنامه آموزشی، ارتقاء توانمندیهای اعضاء هیات علمی، بهبود فرایند های یادگیری –یاددهی ، ارزشیابی فراگیر و اساتید و تعیین و نصب ساختارهای آموزشی مناسب در راستای اعتلای آموزش است که در نهایت ارتقاء سلامت را به دنبال خواهد داشت. دفتر توسعه فعالیت های فوق را از طریق مشارکت هر چه بیشتر اعضاء هیات علمی به انجام
می رساند.

چشم انداز دفتر توسعه آموزش مرکز آموزشی درمانی آیت ا... کاشانی
دفتر توسعه آموزش مرکز آموزشی درمانی مرکزی نوآور در حوزه آموزش پزشکی در سطح کشور است که مراقبت از سلامت بیماران را از طریق بکارگیری علم آموزش پزشکی و بهبود فرایند های یاددهی و یادگیری در تمامی عرصه های بالینی بیمارستان ارتقاء می بخشد.

فعالیت های دفتر توسعه آموزش مرکز آموزشی درمانی آیت ا... کاشانی
برای نیل به رسالت فوق دفتر توسعه آموزش مرکز در حوزه های زیر به فعالیت می پردازد. ذکر این نکته حائز اهمیت است که دفتر توسعه آموزش مرکز سعی دارد با جلب همکاری اعضاء هیات علمی در کمیته های مختلف به اهداف خود برسد و مشارکت اعضاء هیات علمی برای خود توانمند سازی و استمرار فعالیت های توسعه آموزش به عنوان فعالیت زیربنایی محسوب می گردد.  فعالیت های دفتر توسعه آموزش در چهار بخش تقسیم بندی می شود:
مشاوره فردی   -توسعه سازمانی  -  ارتقاء عملکرد هیات علمی - پژوهش در آموزش
تاریخ به روز رسانی:
1401/04/04
تعداد بازدید:
277
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد ،خيابان پرستار ، بيمارستان آيت الله كاشاني
كدپستي : 8816758915   تلفن : 41-32264825 -038
دور نگار :  32228600 -038
پست الكترونيك بيمارستان :Kashani@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1401/09/11
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal