مدیریت روابط عمومی
۱۴۰۰/۱/۲۸
1399/07/27
تجلیل فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری از مدافعان سلامت در مرکز آموزشی_درمانی آیت‌الله کاشانی شهرکرد
وبدا; در آیینی به مناسبت هفته ناجا با حضور فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری و هیأت همراه از تلاش‌های ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، مسؤولان مرکز آموزشی_درمانی آیت‌الله کاشانی شهرکرد و مدافعان سلامت این مرکز تقدیر شد.
به گزارش وبدا; هفته ناجا با شعار "با هم برای سلامت و امنیت" از امروز آغاز شد و در اولین روز از این هفته با حضور هیأتی از نیروی انتظامی که در رأس آن‌ها فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری قرار داشت از زحمات مدافعان سلامت مرکز آموزشی_درمانی آیت‌الله کاشانی شهرکرد با اهدای گل تقدیر شد.
منوچهر امان‌الهی در این آیین گفت: در بحث شیوع بیماری کرونا پزشکان، پرستاران و کلیه کادر درمان سخت‌ترین شرایط را دارند.
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری افزود: به دلیل شرایط حساس و سختی که پرسنل بهداشت و درمان با آن مواجه‌اند، به عنوان نماینده مجموعه انتظامی این استان بر خود لازم دانستیم تا در اولین روز هفته ناجا جهت عرض خداقوت و خسته نباشید در مرکز آموزشی_درمانی آیت‌الله کاشانی حضور به هم برسانیم.
وی با اشاره به اینکه شعار امسال هفته ناجا" با هم برای امنیت و سلامت" نامگذاری شده است، ادامه داد: واقعیت این است که بیماری کرونا امنیت روحی، روانی، فکری و... جامعه را تحت تاثیر قرار داده است، این مسئله با شرح وظایف پلیس اشتراکاتی دارد.
امان‌الهی عنوان کرد: نیروی انتظامی اجرای وظایفی ازجمله کنترل، پیشگیری از تجمعات، نظارت بر صنوف و بر حسن اجرای پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی و... که در ستاد ملی و استانی کرونا تعیین شده است را با جدیت دنبال می‌کند.
دکتر شیرانی نیز در ادامه آیین تجلیل از مدافعان سلامت به مناسبت هفته ناجا ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به همه فعالان در این عرصه، گفت: مجموعه پلیس جزو نیروهای میدانی و عملیاتی هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد خاطرنشان کرد: اگرچه دانشگاه و پلیس دو رسته متفاوت به لحاظ عملکرد هستند اما کاری شبیه به هم انجام می‌دهند.
وی اضافه کرد: مجموعه نیروی انتظامی از جان برای تامین امنیت جامعه می‌گذرند و همه تلاش‌ آن‌ها خدمت به مردم بوده که این کار بسیار مقدس است.
دکتر شیرانی یادآور شد: هم‌اینک با ویروس کرونا درگیر هستیم و یک خطر بیولوژیک همکاران من در مراکز بهداشتی و درمانی را تهدید می‌کند، این تهدید و نگرانی به خانواده‌های این افراد نیز تسری پیدا می‌کند، این شرایط وضعیت خانواده‌های نیروی انتظامی را بیشتر قابل درک می‌کند که چه اضطرابی متحمل می‌شوند تا امنیت و آسایش برای مردم فراهم شود.
تعداد بازدید:
366
نویسنده:
منبع:
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal