حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۹/۳/۱۴
1391/07/26
در راستای برنامه‌های آموزشی و تربیتی سازمان بسیج جامعه پزشکی شهرکرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد: مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان چهارمحال و بختیاری از فعالیت 14 حلقه شجره طیبه صالحین در استان خبر داد و گفت: اعضای حلقه‌های صالحین با حضور فعال خود در جلسات آموزشی سبب فعال شدن بیش از پیش برنامه‌های آموزشی تربیتی سازمان شده‌اند.

دکتر حسن اسحاقی اظهار داشت: درحال حاضر بسیج جامعه پزشکی استان دارای ۱۴حلقه شجره طیبه صالحین می‌باشد که به نام ۱۴معصوم مزین گردیده که این ۱۴حلقه داری ۱۴سرگروه، ۵مربی، یک سرمربی و یک استاد می‌باشد.

وی افزود: دکتر احمدرضا بسیج، دکتری فقه و فلسفه سرمربی‌گری حلقه‌های شجره طیبه صالحین را به عهده دارد.

دکتر اسحاقی به تشکیل و راه اندازی ۷حلقه جدید در سطح استان و در ۶ماهه اول سال ۹۱ اشاره کرد و افزود: آموزش مقدماتی سرگروه‌های تربیتی به تعداد ۱۷نفر و تشکیل و اداره حلقه سرگروه تربیتی (۱حلقه) و همچنین تشکیل و ادراه حلقه مربیان شجره طیبه صالحین از دیگربرنامه‌های تربیتی و آموزشی سازمان در سال ۹۱بوده است.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به ابتکارات این سازمان در زمینه برنامه‌های تربیت و آموزش تصریح کرد: تمامی حلقه‌های صالحین در برنامه‌های مختلف سازمان حضور فعال داشته و این حلقه‌ها همچنین در فعال نمودن بخش‌های مختلف بیمارستانی نقش فعالی داشته‌اند.

دکتر اسحاقی، هماهنگی با ریاست دانشگاه علوم پزشکی در خصوص در نظرگرقتن امتیاز آموزش ضمن خدمت جهت شرکت کنندگان در جلسات شجره طیبه صالحین را نیز از دیگر ابتکارات این سازمان عنوان کرد.

وی با بیان اینکه توجه و اهتمام به تبیین آخرین بیانات مقام معظم رهبری از برنامه‌های مهم آموزشی، تربیتی این سازمان برای حلقه‌های صالحین می‌باشد، خاطرنشان کرد: کار گروه‌های آموزشی برای سرگروه‌ها با موضوعات تحلیل مسائل سیاسی و احکام نیز از اعمال انجام شده در زمینه تربیتی این سازمان می‌باشد.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان در خصوص استقبال مربیان از برگزاری جلسات عنوان کرد: در راستای این برنامه‌های تربیتی و آموزشی جلسات گوناگونی تشکیل می‌شود که مربیان استقبال بی‌نظیری از این جلسات به عمل آورده‌اند.

دکتر اسحاقی به مشارکت فعال اعضا دربیان موضوعات تربیتی وآموزشی اشاره کرد و افزود: در زمینه برنامه‌های آموزشی، سازمان معمولا پیامی کوتاه از وصیت نامه، خاطرات و سیره شهداء، به خصوص شهدای بسیج جامعه پزشکی ذکر می‌شود.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان چهارمحال و بختیاری در پایان خاطر نشان کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها در زمینه ابتکارات آموزشی-تربیتی استفاده از اعضا هیئت علمی و روحانیون شاغل در دانشگاه علوم پزشکی به عنوان مربی حلقه‌های شجره طیبه صالحین است.

تعداد بازدید:
28
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس:شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد مركزي دانشگاه
كدپستي:8815713471      تلفن:5-33330061-038
تاریخ بروز رسانی 1399/03/14
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal